Go to content
AllMuseums

AllMuseums

Музеї України – проект, що має на меті зібрати актуальну інформацію про усі музеї країни, зокрема інформацію у вигляді відкритих даних про дні безоплатного відвідування різними категоріями громадян. Вся інформація доступна в форматі відкритих даних та API.

Категорія:

Освіта

Інтерактивний прототип

Опишіть соціальну проблему, яку ви виявили. Як ваш сервіс вирішить її?

Проект вирішує проблему відсутності єдиного порталу для отримання вичерпної інформації про музеї, зокрема доступу до інформації про дні безоплатного відвідування різними категоріями громадян.

Чим ми відрізняємось від аналогів?

1. Проект створено на базі відкритих даних про безоплатність відвідування музеїв різними категоріями громадян.

2. Через співпрацю із туристичними фірмами існує можливість замовлення екскурсій у різних містах України. 

Сервіс спростить доступ до інформації про музеї, так як інформація про кожен з них буде знаходитись у одній системі. Також, кожен бажаючий зможе підібрати зручний час для того, щоб відвідати музей (безоплатно для соціально незахищених верств населення), ознайомитись із експонатами музею або замовити екскурсію.

 

Які соціальні зміни впровадить ваш сервіс?

Проект спрямований на культурний розвиток населення. Сервіс сприяє швидкому доступу до інформації про музеї країни, зокрема про дні безоплатного відвідування музеїв різними категоріями громадян. Це дозволить соціально незахищеним громадянам безкоштовно відвідувати музеї та культурно збагачуватисьне витрачаючи на це кошти. Впровадження різноманітних заохочень дасть поштовх до збільшення інтересу до музеїв, що в свою чергу, збільшить їх відвідуваність, що є актуальним саме для муніципальних музеїв. 

Які технології ви використаєте для створення сервісу?

Проект створений на платформі ASP .Net MVC за допомогою програмного середовища Visual Studio 2016, Microsoft Azure, Web API, Microsoft Bot Framework. 

План роботи та цілі, які встановлюються командою. Що реально можна виконати?

Сьогодні реалізація проекту - інтернет сайт, де створено базу даних для міста Київ. Система має можливість розвитку, але для цього потрібні дані про дні безоплатного відвідування муніципальних музеїв від адміністрації інших міст. У подальшому існує можливість створення мобільних додатків та ботів.

Яким чином можна забезпечити стійкість проекту після закінчення конкурсу?

Стійкість проекту буде запезпечуватись через співпрацю з туристичним фірмами, завдяки замовленню екскурсій через нашу систему. Також проект буде подаватись для отримання підтримки через конкурси локальних ініціатив.

Чи будете ви брати участь у останньму етапі (в ході реалізації) Конкурсу - інкубації?

Так!

Ми шукаємо:

Дизайнера, розробників мобільних додатків.

Знайти нас в Інтернеті