Go to content

В Ужгороді дата-активісти та працівники муніципалітету вчились відкривати дані

В Ужгороді дата-активісти та працівники муніципалітету вчились відкривати дані

В Ужгороді дата-активісти та працівники муніципалітету вчились відкривати дані
Конкурс
19.12.2017

15 грудня у малому залі засідань Ужгородської міської ради відбувся OPENDATA-інтенсив, присвячений роботі з відкритими даними муніципалітету. Участь у заході прийняли працівники Ужгородської міської ради та представники громадського сектору.

Аналітик «Дані міст» Григорій Сорочан презентував для учасників практики використання відкритих даних в Україні, приклади оприлюднення інформації у форматі відкритих даних та сервіси для їх очистки, та структуризації.

Найбільш активне обговорення викликало проблема належних форматів оприлюднення муніципальних даних, оскільки діюча нормативно-правова база чітко не врегульовує це питання.

Також доповідач продемонстрував переваги і можливості програми OPENREFINE, і учасники заходу мали змогу оцінити можливості цього ресурсу.

Подія організована в рамках «Відкритого виклику». Саме завдяки перемозі у цьому Конкурсі муніципалітет Ужгорода виграв для міста право на низку ексклюзивних освітніх та практичних заходів з відкриття даних.

«Дані міст» - це opendata-ініціатива, співорганізаторами якої є Громадянська мережа ОПОРА (Україна) та TechSoup (Польща). Місія – докласти всіх зусиль, аби політика відкритих даних була успішно впроваджена в українських містах. Ми відкриті до співпраці. Є питання чи пропозиції? Пишіть сюди: danimist@opora.org.ua.

 

Організатори:

OPORA TechSoup NED NED

 

Інформаційні партнери:

Gurt

Генеральний інформаційний партнер

Hromadskyi prostir

Focus.ua

UCMC