Go to content

Ужгород - п’яте місто, що прийме ВІДКРИТИЙ ВИКЛИК і відкриє дані

Ужгород - п’яте місто, що прийме ВІДКРИТИЙ ВИКЛИК і відкриє дані

Ужгород  - п’яте місто, що прийме ВІДКРИТИЙ ВИКЛИК і відкриє дані
Конкурс
06.09.2017

Формування зіркової п’ятірки міст-переможців конкурсу «Відкритий виклик» завершено. До Рівного, Вознесеньска, Коломиї і Миколаєва долучається Ужгород. 

Заявку на участь у відбірковому турі «Відкритого виклику» подав виконавчий комітет Ужгородської міської ради і підтвердив бажання міста долучитися до ініціативи «Даних міст» у впровадженні політики відкритих даних. 
Тепер на Ужгород чекають презентація етапів реалізації конкурсу, а також воркшоп від координаторки ініціативи  «Дані міст» Руслани Величко-Трифонюк. 
Прийнявши «Відкритий виклик», місто отримало шанс відкривати дані, заручившись підтримко українських та іноземних фахівців у цій темі. А мешканці міста – надію на створення нових сервісів і додатків на базі відкритих даних. 
Нагадаємо, «Відкритий виклик» - конкурс, що дає змогу містам вибороти шанс на якісне впровадження політики відкритих даних з потужною освітньою складовою, підготовкою кадрів, аудитом даних. 
Ініціатива «Дані міст» - це відкрита спільнота, яку створили Громадянська мережа ОПОРА і TechSoup з тим, щоб об’єднати дата-активістів, органи місцевого самоврядування та жителів українських міст навколо ідеї відкриття у машиночитному форматі інформації, яка стосується щоденного життя людей і може бути використана для створення інноваційних сервісів.   

 

Організатори:

OPORA TechSoup NED NED

 

Інформаційні партнери:

Gurt

Генеральний інформаційний партнер

Hromadskyi prostir

Focus.ua

UCMC