Go to content

Сервіс All museums: відкрий для себе музеї України

Сервіс All museums: відкрий для себе музеї України

Сервіс All museums: відкрий для себе музеї України
Конкурс
31.05.2017

Запрацював онлайн-сервіс All museums  - ресурс-переможець конкурсу Apps4cities Challenge. Зараз у його базі – музеї Київщини та Вінничини.

Володимир КраковецькийРозробник, вінницький студент Володимир Краковецький, сам любить подорожувати і відвідувати унікальні місця. Він особисто стикався із проблемою браку інформації про музеї і цікавинки тих населених пунктів, де бував. Тому вирішив створити All museums. Сервіс, що закумулював би у собі дані про музеї та історії про них, а також - дні безкоштовного відвідування.

Каже – планувати мандрівки з таким ресурсом мало б бути зручніше в рази.

All museums розрахований на розміщення у ньому інформації про всі українські музеї (їх більше 5000). Але зараз на ресурсі наявна інформація про музеї Київщини і Вінничини. Справа у тому, що не всі дані про такі заклади – відкриті. Розробник обіцяє продовжити роботу у цьому напрямку.

 

Як користуватись сервісом?

На головній All museums (адреса http://allmuseums.in.ua) є коротка довідка про ресурс та три основні розділи: музеї, події та блог.

Сервіс пропонує такі функції: вибрати музей, спланувати подорож на основі подій чи днях безоплатного відвідування або почитати блог.

Музеї

Функція «Музеї» відкриває доступ до бази закладів, що є на сайті. А також – можливість відфільтрувати їх за населеними пунктами та/або за тематикою.

Кожен музей має персональну сторінку, де є інформація про дні безкоштовного відвідування, ціни на квитки, мічце розташування на гугл-мапс, довідка, адреса.

Події

Розділ «Події» дає змогу відфільтрувати заходи в музеях та дні відкритих дверей за такими критеріями: сьогодні, цього місяця або цього року. Також користувач може окремо глянути заплановані атракції для конкретного музею.

Блог

Блог сервісу – це історії про різні цікаві куточки України, які варто відвідати. Тут можна прочитати про дивовижі, які зберігають музейники та які можна побачити.

Наприклад, пропонуємо вам ознайомитися із блогом "Топ-5 дивовижних музеїв України, про котрі ви навіть не чули" - про музей сновидінь, музей сексу, музей сала, музей сміття та музей катастроф.

Сервіс має також своє представництво у соцмережі Facebook - стежте за оновленнями.  

Організатори:

OPORA TechSoup NED NED

 

Інформаційні партнери:

Gurt

Генеральний інформаційний партнер

Hromadskyi prostir

Focus.ua

UCMC