Go to content

Четверте місто, що прийме ВІДКРИТИЙ ВИКЛИК - Миколаїв

Четверте місто, що прийме ВІДКРИТИЙ ВИКЛИК - Миколаїв

By Водник at ru.wikipedia (Transferred from ru.wikipedia) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], from Wikimedia Commons
Конкурс
30.08.2017

У Миколаєві ініціатива «Дані міст» впроваджуватиме політику відкритих даних в межах конкурсу ВІДКРИТИЙ ВИКЛИК. Це – можливість для міста залучити українських та іноземних фахівців цієї галузі. Обласний центр - четвертий з п'ятірки населених пунктів, що перемогли у відбірковому турі конкурсу. 

15 вересня об 11:00 в конференц-залі готелю «Олександрівський» (вул. Нікольська, 25) відбудеться прес-конференція. Зі сторони «Даних міст» участь візьме координаторка ініціативи Руслана Величко-Трифонюк. Вона розповість про те, що принесе Миколаєву участь у конкурсі «Відкритий виклик». 

Після заходу Руслана проведе воркшоп про відкриті дані для всіх охочих. Тут можна буде дізнатися про всі новітні тенденції у темі OPEN DATA в Україні та світі, а також навчитися визначати пріоритетні набори даних для громади міста, що матимуть більше шансів стати затребуваними розробниками сервісів і додатків. 

Нагадаємо, заявку на участь у всеукраїнському конкурсі «Відкритий виклик»  подав виконавчий комітет Миколаївської міської ради, а відповідальною особою за впровадження проекту було названо начальницю відділу стандартизації та впровадження електронного врядування Тетяну Міхеєву.

Найближчим часом організатори конкурсу ВІДКРИТИЙ ВИКЛИК проведуть аудит даних для міста. Він  включає ревізію і облік інформації, якою розпоряджається міськрада і може оприлюднювати її у машиночитному форматі.  

Після аудиту у наступні кілька місяців  на миколаївчан, що долучаться до ініціативи,  чекає серія освітніх заходів. Навчальна складова проекту – це можливість для міськради вирішити проблему гострого дефіциту спеціалістів з відкриття даних, оскільки їх власні працівники отримають шанс навчитися самостійно працювати з дата-сетами. 
 

 

__________

Джерело використаної фотографії: By Водник at ru.wikipedia (Transferred from ru.wikipedia) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], from Wikimedia Commons

Організатори:

OPORA TechSoup NED NED

 

Інформаційні партнери:

Gurt

Генеральний інформаційний партнер

Hromadskyi prostir

Focus.ua

UCMC