Go to content

22 лютого у Миколаєві воркшоп "OPEN DATA BOOST: як візуалізувати дані міста"

22 лютого у Миколаєві воркшоп "OPEN DATA BOOST: як візуалізувати дані міста"

22 лютого у Миколаєві воркшоп "OPEN DATA BOOST: як візуалізувати дані міста"
Навчання
12.02.2018

Дата-активістів та міських управлінців Миколаєва запрошують на воркшоп “OPEN DATA BOOST: як візуалізувати дані міста”. Захід пройде у четвер, 22 лютого, у приміщенні Кризового медіа-центру  (м. Миколаїв, проспект Центральний 68, 2 поверх). Початок о 14:00.  

Про це повідомили в ініціативі «Дані міст». Воркшоп для мешканців Миколаєва став можливим завдяки перемозі міста у конкурсі «Відкритий виклик», що дав змогу залучити експертів та фахівців для впровадження політики відкритих даних.

Воркшоп OPEN DATA BOOST -  це можливість опанувати хвилю новітніх тенденцій та навчитися розповідати про своє місто за допомогою даних.

Візуалізація у сфері open data - це інструментарій, що дає змогу коротко та доступно представити великі та складні масиви інформації.

Програма воркшопу:

1. Вступне слово: чому відкриті дані - це круто?

2. Трохи про візуалізацію даних: чому це варто робити і як не варто?

3. Мова R. Основні види та способи візуалізації в R.

4. Візуалізація «правильних» даних з API.

5. Заключне частина: де можна навчитись і побачити більше?

Приходьте. Буде цікаво і корисно.

Нагадаємо, «Дані міст» - це opendata-ініціатива, співорганізаторами якої є Громадянська мережа ОПОРА (Україна) та TechSoup (Польща). Місія – докласти всіх зусиль, аби політика відкритих даних була успішно впроваджена в українських містах. Ми відкриті до співпраці. Є питання чи пропозиції? Пишіть сюди: danimist@opora.org.ua. Наш сайт: danimist.org.ua. Шукайте нас також у соцмережах.

Контакти організаторів заходу у Миколаєві: представник Громадянської мережі «ОПОРА» у Миколаївській області Дмитро Баштовий  -  +38066 457 93 07

Організатори:

OPORA TechSoup NED NED

 

Інформаційні партнери:

Gurt

Генеральний інформаційний партнер

Hromadskyi prostir

Focus.ua

UCMC