Go to content

19 грудня у Вознесенську - OPENDATA-інтенсив від «Даних міст»

19 грудня у Вознесенську - OPENDATA-інтенсив від «Даних міст»

19 грудня  у Вознесенську - OPENDATA-інтенсив від «Даних міст»
Конкурс
15.12.2017

«Встигнути все за чотири години» - ось слоган OPENDATA-інтенсиву від «Даних міст» у Вознесенську, на який організатори запрошують охочих навідатися 19 грудня, о 12:00 до тренінгового центру «IQ HUB» (вул.Пушкінська, 3/35).

Місцевий координатор заходу - Олена Заворотченко. Концепція інтенсиву полягає у тому, що швидкий темп і цікаве заняття відкривають друге дихання і продукують неочікувані результати для учасників. 

Чотиригодинний OPENDATA-інтенсив складатиметься із таких кейсів:
- нормативна база, що регулює в Україні політику відкритих даних;
- формати даних і машиночитність;
- робота з OPENREFINE (чистка даних);
- дата-середовище: де шукати підтримку.

Учасники отримають необхідний базовий набір знань і вмінь для початку роботи з відкритими даними. 

У першу чергу захід буде корисний для працівників міських рад, які відповідальні за роботу з відкритими даним, активістів та містян, які цікавляться відкритими даними.

Подія організована в рамках «Відкритого виклику». Саме завдяки перемозі у цьому Конкурсі муніципалітет Вознесенськ виграв для міста право на низку ексклюзивних освітніх та практичних заходів з відкриття даних. 

Нагадаємо, «Дані міст» - це opendata-ініціатива, співорганізаторами якої є Громадянська мережа ОПОРА (Україна) та TechSoup (Польща). Місія – докласти всіх зусиль, аби політика відкритих даних була успішно впроваджена в українських містах. Ми відкриті до співпраці. Є питання чи пропозиції? Пишіть сюди: danimist@opora.org.ua
 

Організатори:

OPORA TechSoup NED NED

 

Інформаційні партнери:

Gurt

Генеральний інформаційний партнер

Hromadskyi prostir

Focus.ua

UCMC