Go to content

Організатори

Громадянська мережа ОПОРА

Неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Ми об'єдналися з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні.

TechSoup

TechSoup фокусується на підтримці зростання і стійкості організацій громадянського суспільства за допомогою інтелектуального використання інформаційно-комунікаційних технологій. Мережа TechSoup в Європі складається з 28 організацій по зміцненню потенціалу громадянського суспільства по 48 країнам(включаючи всі 28 країн-членів ЄС). Разом ми служимо суспільству більш ніж 250,000 організацій громадянського суспільства в області.

Мережа TechSoup в Європі - частина Глобальної Мережі TechSoup. Протягом минулих 30 років ми посилили технологію, щоб створити здатність громадянського суспільства до вирішення соціальних проблем в місцевих громадах та сприяння глобальним соціальним змінам. TechSoup Європа продовжує працювати в асоціації з партнерами громадянського суспільства, локальними державними установами та урядами, а також корпоративними донорами.

The National Endowment for Democracy (NED)

Приватний, некомерційний фонд, що присвячений зростанню і зміцненню демократичних інститутів в усьому світі. Щороку NED надає більше ніж 1,200 грантів, щоб підтримати проекти неурядових груп за кордоном, які працюють на демократичні цілі більше ніж в 90 країнах.

Починаючи з його заснування в 1983 NED залишився на передових позиціях в загальній демократичній боротьбі, розвиваючись в багатогранну установу, яке є центром діяльності, ресурсів та інтелектуального обміну для активістів, практиків і вчених демократії в усьому світі.

Charles Stewart Mott

Піонер автомобільної галузі, громадський лідер і філантроп, що дбав про інновації, розвиток суспільства і силу громад. На сьогодні співробітники Фонду Мотта працюють в чотирьох підрозділах у США, Англії і Південній Африці і продовжують свою роботу в глобальному масштабі. Підтримуючи некомерційні організації, що працюють в сфері розвитку громадянського суспільства, освіти, охорони навколишнього середовища, Фонд прагне зміцнити те, що пан Мотт назвав "потенціал для виконання."